Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Оздоровчий

табір - 2016

"Водограй"

Список дітей

Авдіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

які відпочивають

у пришкільному

таборі

План роботи

пришкільного табору відпочинку
«Водограй»

Дата
проведення
Зміст роботи
30.05.2016 1.День знайомств
2. Конкурс на кращу візитну картку загону «Будьмо знайомі!»;
31.05.2016 1. «Алло, ми шукаємо таланти!»
2. Розучування пісень про літо, речівок
01.06.2016 1 червня – Міжнародний день захисту дітей
1. Урочисте відкриття табору.
2. Розважальна програма «Зустрічаємо літо».
3. Конкурс малюнків «Щасливе дитинство»
02.06.2016 День спорту
1.Спортивна естафета «Козацькі забави»;
2.Бесіда про шкідливі звички «Усе починається зі звички»;
3. Оздоровлювальні вправи
03.06.2016 День іграшки
1. «Моя улюблена іграшка»
2. Виготовлення іграшок із паперу
06.06.2016 День сміху
1. Розважальний захід «Вечір веселих запитань»;
2. Конкурс декламаторів «Скарби українського гумору»;
07.06.2016 День музики
1. Пізнавально-розважальна гра «Музичний експресс»
08.06.2016 Свято «Український віночок»
09.06.2016 День казки
1. КВК «У світі казок»
2. Читання казок
3. Конкурс малюнків «Моя улюблена казка»
10.06.2016 Патріотичний захід до 25 – річниці Незалежності України.
13.06.2016 Пізнавально – розважальна гра «Грайлива веселка»
14.06.2016 День іменинника
1.Розважальна програма «Іменинникам вітання ми шлемо і побажання…»
2.Операція «Подарунок друзям»
3.Бесіда «Якщо тебе запросили в гості»
15.06.2016 1.Розважальна програма «Літні розваги»
2.Ігри на свіжому повітрі «Всі ігри в гості йдуть до нас»
3.Оздоровлювальні вправи
16.06.2016 День закриття табірної зміни
1.Урочисте закриття табірної зміни «До побачення, табір!»
2.Операція «Дерево побажань».

РЕЖИМ ДНЯ
ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ «ВОДОГРАЙ»
при Авдіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів,
який працює
з 30.05.2016 року по 16.06.2016 року


з/п
Розподіл
часу
Зміст роботи Примітка
1 9-00 Прийом дітей, зарядка
2 9-30 Лінійка
3 9-50 Ігри, розваги на свіжому повітрі
4 10-30 Виховний захід. Екскурсія.
5 13-00 Обід.
6 13-30 Настільні ігри.
Ігри, розваги на свіжому повітрі
/ робота згідно плану/.
7 14-30 Полуденок.
8 15-00 Відхід дітей додому.

Загони табору
"ВОДОГРАЙ"

1 загін

«ДРУЖБА»

з/п Прізвище, ім'я, по – батькові учня Клас
1 Дронов Роман Сергійович 1 клас
2 Пантюх Аня Олександрівна 1 клас
3 Савицький Дмитро Володимирович 1 клас
4 Ткаченко Кристина Андріївна 1 клас
5 Устименко Саіда Саідівна 1 клас
6 Гетун Антон Олександрович 2 клас
7 Куліш Іван Юрійович 2 клас
8 Петрович Крістіна Ігорівна 2 клас
9 Савицька Іванна Володимирівна 2 клас
10 Чепурний Євгеній Петрович 2 клас
11 Іжик Максим Віталійович 4 клас
12 Погребець Богдан Олександрович 4 клас
13 Терещенко Ярослав Олександрович 4 клас
14 Шаланкі Ксенія Євгеніївна 4 клас
15 Гвоздь Олександр Сергійович 4 клас
16 Шкурко Вероніка Михайлівна 4 клас
17 Гусак В'ячеслав Андрійович 4 клас
18 Дудар Маргарита Станіславівна 4 клас
19 Боцман Діана Григорівна 4 клас

2 загін

«ДИВОСВІТ»

з/п Прізвище, ім'я, по – батькові учня Клас
1 Волошко Марина Анатоліївна 3 клас
2 Галаган Аліна Владиславівна 3 клас
3 Горова Ольга Володимирівна 3 клас
4 Грищенко Олена Василівна 3 клас
5 Ковпинець Олександр Олександрович 3 клас
6 Куліш Ігор Олександрович 3 клас
7 Миколаєнко Артем Олександрович 3 клас
8 Мовчан Олександр Святославович 3 клас
9 Роговенко Вікторія Миколаївна 3 клас
10 Серб Дмитро Іванович 3 клас
11 Симоненко Анастасія Вікторівна 3 клас
12 Сімонченко Анна Юріївна 3 клас
13 Скрипко Роман Сергійович 3 клас
14 Чепурна Валентина Миколаївна 3 клас
15 Шуршавий Назар Вікторович 3 клас
16 Розумієнко Ярослав Сергійович 3 клас
17 Гурбик Максим Валерійович 3 клас
18 Хміль Наталія Сергіївна 3 клас

3 загін

«КЕНГУРУ»

з/п Прізвище, ім'я, по – батькові учня Клас
1 Астапенко Дар'я Олександрівна 5 клас
2 Гой Олександра Сергіївна 5 клас
3 Мороз Дмитро Олександрович 5 клас
4 Савицька Дарина Володимирівна 5 клас
5 Савченко Анна Сергіївна 5 клас
6 Сімонченко Анастасія Юріївна 5 клас
7 Шкурко Вікторія Сергіївна 5 клас
8 Тібеж Вікторія Михайлівна 5 клас
9 Бугровий Дмитро Володимирович 6 клас
10 Куліш Руслана Олександрівна 6 клас
11 Наконечний Микола Григорович 6 клас
12 Чепурний Денис Дмитрович 6 клас
13 Ірха Михайло Михайлович 6 клас
14 Гой Жанна Дмитрівна 7 клас
15 Іващенко Сергій Вікторович 7 клас
16 Іжик Даша Олександрівна 7 клас
17 Миколаєнко Аня Олександрівна 7 клас
18 Ніколаєва Лілія Сергіївна 7 клас
19 Чепурна Ольга Юріївна 7 клас
20 Чепурний Олександр Ігоревич 7 клас
21 Картель Ігор Юрійович 7 клас
22 Гой Надія Сергіївна 7 клас
23 Неживець Іван Сергійович 7 клас
24 Бушай Вікторія Анатоліївна 7 клас

4 загін

«ОЛІМПІЙЦІ»

з/п Прізвище, ім'я, по – батькові учня Клас
1 Грищенко Богдан Анатолійович 8 клас
2 Іващенко В'ячеслав В'ячеславович 8 клас
3 Кочубка Анна Миколаївна 8 клас
4 Чепурна Анна Ігорівна 8 клас
5 Серб Альона Іванівна 8 клас
6 Пирогова Катерина Ігорівна 8 клас
7 Петрученко Марина Федорівна 8 клас
8 Тібеж Ірина Михайлівна 8 клас
9 Горват Олена Іванівна 9 клас
10 Кузьменко Тетяна Володимирівна 9 клас
11 Куліш Мирослав Юрійович 9 клас
12 Савицький Нікіта Ігоревич 9 клас
13 Чепурна Діана Дмитрівна 9 клас
14 Бібік Олександр Петрович 10 клас
15 Грищенко Євгеній Олександрович 10 клас
16 Іващенко Роман Сергійович 10 клас
17 Коротченко Віталій Вікторович 10 клас
18 Норик Олексій Миколайович 10 клас
19 Миколаєнко Олексій Олександрович 10 клас

30.05.2016

День знайомств.

Гра "Будьмо знайомі"

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

01.06.2016

Міжнародний день захисту дітей

Урочисте відкриття пришкільного табору "Водограй". Святкова програма "Здрастуй, літо!", "Щасливе дитинство"

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська Зош І-ІІІ ступенівАвдіївська Зош І-ІІІ ступенів
Авдіївська Зош І-ІІІ ступенівАвдіївська Зош І-ІІІ ступенів

7 червня

Містер ЛІТО 2016

Змагання для хлопчиків 3-4 загонів підготували дівчата. У конкурсах взяли участь дві команди: "Олімпійці" та "Козаки".

Хлопці виборювали перемогу у таких конкурсах: "Олівець-малювець", "Смайлик", "Осина талія", "Намалюю квітку", "Одягнися швидше" та "Коса - дівоча краса".

Перемргли, як і належить, "Олімпійці!

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8 червня

Шляпний день

/Files/photogallery/1175/IMG_4253.jpg/Files/photogallery/1175/IMG_4255.jpg
/Files/photogallery/1175/IMG_4256.jpg/Files/photogallery/1175/IMG_4254.jpg
/Files/photogallery/1175/IMG_4259.jpg/Files/photogallery/1175/IMG_4257.jpg
/Files/photogallery/1175/IMG_4258.jpg/Files/photogallery/1175/IMG_4260.jpg
Розважально-пізнавальна програма "Музичний експрес", в ході якої учні поглибили знання, отримані на уроках музики, складали музичні казки за допомогою дитячих музичних інструментів, брали участь у музичних естафетах
Авдіївська ЗОШ І-ІІІступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІступенів

9 червня

КВЕСТ

Ігрова програма "КВЕСТ", в ході якоївсі загони виявили винахідливість, спритність, а ще знання, які демонстрували на станціях: ПРИРОДНИЧА, МАТЕМАТИЧНА, МОВНА, КАЗКОВА, ЕРУДИТІВ, АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, МУЗИЧНА. В результаті правильності відповідей, команди отримували підказки, за якими знаходили букви. Потім з букв утворювали закодоване слово-ключ, від "скрині зі скарбами"

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенівАвдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Кiлькiсть переглядiв: 263