/Files/images/Центр оцінювання.jpg

Київський регіональний центр

оцінювання якості освіти


/Files/images/rk_matematiki/Logo_new_nu4k_SMALL_2.jpg Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.

Вступна компанія 2020 року пропонує для випускників шкіл вступ в навчальні заклади України на різні спеціальності. Все залежить від сертифікації ЗНО і вибору.

Серед наявних пропозицій просимо звернути увагу на можливість навчання в Польщі в технікумі і Вищому навчальному закладі.

Навчання в технікумі пропонується для випускників 9 класу, але може бути і для випускників 11 класу. Головне, щоб на момент вступу вступникові не виповнилось 18 років. Тоді навчання і проживання буде безкоштовним.

Навчання у Вищому навчальному закладі Польщі здійснюється за комплексною системою. Основний навчальний процес здійснюється в Україні з періодичними виїздами в Польщу.

Диплом – Європейський польського навчального закладу.

Вступ без ЗНО!!!

Пропозиції є цікавими, сучасними і перспективними. Просимо повідомити учнів і батьків про перспективи навчання і здобуття диплому, який забезпечить працевлаштування.

Більш детальна інформація є відповідно до цих посилань:

https://www.facebook.com/viem888

https://pl-education.com.ua

https://t.me/pl_ua_education

https://instagram.com/pl_ua_education

https://arbitrag20.wixsite.com/cogito-welder

Інформація про Програми в докладеному листі. Прочитайте.


/Files/images/Нац унів біоресурсів.jpg


Пробне ЗНО-2018.
Усі тести онлайн на Освіта.ua

Кiлькiсть переглядiв: 671