Результативність участі здобувачів освіти у всеукраїнських, обласних етапах інтелектуальних конкурсів
2022-2023 навчальний рік
- Конкурс "Мальовані річки нашого краю"
Малюнки в Деснянський БУВР (керівник Уколенко С.Д.)
І група Уколенко Вероніка - 1 клас
ІІ група Уколенко Тетяна - 9 клас - Конкурс "Моя батьківщина - Україна" (керівник - Сокол Г.С.)
Ковпинець Анастасія - 7 клас - "Молодь! Армія! Країна!" (керівник - Сокол Г.С.,Самарська Ю.С.)
- Акція "Щаслива лапа. ІІІ Міжнародний урок доброти" (Король Н.О., Пилипенко Т.І., Кошіль О.Г., Ходот В.М.)
- Конкурс від ювенальної поліції "Безпека країни" (Король Н.О.)
- Конкурс "Листівка на передову" (керівник - Уколенко С.Д., Короткіна Ю.П.)
- ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
І місце — Уколенко Тетяна учениця 9 класу
ІІІ місце — Сокол Вікторія учениця 11 класу - ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
І місце — Сокол Вікторія учениця 11 класу
ІІ місце — Дудар Маргарита учениця 11 класу
ІІ місце — Мегей Богдана учениця 4 класу
ІІІ місце — Фоторанчук Марія учениця 7 класу
ІІІ місце — Неживець Дар’я учениця 5класу - Участь у МАН (керівник - Бібік В.В.)
Диплом ІІІ ступеня — Сокол Вікторія учениця 11 класу
2021-2022 навчальний рік
- Акція "П’ять картоплин"
- Акція "Монетки дітям"
- Участь у конкурсі "Дні європейської спадщини"
- Конкурс логотипу "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" (керівник - Сокол Г.С., Самарська Ю.С.)
- Фотоконкурс "Фотомить у Мезинському НПП" (керівник - Сокол Г.С.)
переможець - Роговець Тетяна, 8 клас - Акція Мезинського НПП "Піклуємося про птахів взимку"
переможці - Ткаченко Крістіна, Ліксман Євген (7 клас) - Акція Мезинського НПП "Не рубай ялинку"
ІІ місце - другий клас (керівник -Король Н.О.)
ІІ місце - гурток "Дитячі фантазії" (керівник Сокол Г.С.) - Конкурс малюнка "Охорона праці - очима дітей" (керівник Уколенко С.Д.)
- Конкурс "Лідер року" - Обласна рада старшокласників.
- "Підтримай дитину"
- "Війна очима дітей"
- Конкурс Мезинського НПП "Тендітна посмішка весни"
- Конкурс від телеграм-каналу "Підтримай дитину" "Подарунок Україні"
Сокол Дарина (1 клас)
Роговець Тетяна (7 клас) - Конкурс "Війна очима дітей" (керівник Сокол Г.С.)
Горова Ольга (9 клас)
Чепурна Валентина (9 клас) - Конкурс "Збережемо первоцвіти"
І місце - гурток "Чарівна палітра"
І місце - Уколенко Т.В. (8 клас)
ІІ місце - Роговець Т.О. (7 клас)
ІІІ місце - Ковпинець А.Ф. (6 клас) - Районний етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка
ІІІ місце - Роговець Тетяна (7 клас)
ІІ місце - Симоненко Анастасія (9 клас)
ІІІ місце - Сокол Вікторія (10 клас) - Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
ІІ місце - Корнієнко Ірина (6клас)
ІІІ місце - Горова Ольга (9 клас) - Конкурс «Об’єднаймось, брати мої!»
І місце - Кошіль Дарина (6 клас)
ІІІ місце - Черевайко Кирило ( 5 клас)
2020-2021 навчальний рік
- Участь у Всеукраїнському челенджі "Я люблю українську хустку"
- Участь у Всеукраїнському Форумі Національної дитячої ради, консультативно-дорадчого органу лідерів шкільного самоврядування під гаслом "COVID-19 нас не зупинить" - голова учнівського самоврядування Сокол Вікторія та заступник Ященко Олексій, керівник центру "Феміда" Дудар Маргарита.
- Участь у 25-й сесії обласної ради старшокласників Чернігівської області.
- Участь у Всеукраїнському офлайн/онлайн Форумі лідерів учнівського самоврядування "Ми - лідери, наш голос важливий!".
- Участь команди школи "Лицарі духу" у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл("Джура")" у 2021 році в online-режимі (керівник - Куліш О.С., виховник - Погребець Н.О.). Конкурс "Ватра" за темою "Україна назавжди". Конкурс строю та маршової пісні "Впоряд".
- Участь команди школи "Сіверські дослідники" у обласному етапі Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців в online-режимі (керівник - Катренко Н.Г., заступник керівника - Мисік К.О.), номінація "Обряди рідного краю". "Андріївські вечорниці".
- Участь голови Ради учнівського самоврядування "Республіка Любокрай", керівника команди лідерів "Респект" Сокол Вікторії у ІІ (відбірковому, заочному) етапі обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року". Результат - перше місце у номінації "Процвітання нашого міста (селища) в руках громади".
- Участь здобувачів освіти у XV Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Мої права".
- Участь у Всеукраїнському проєкті серед учнівської молоді "Мішечок".
- Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей - 2021" (вчитель Мисік К.О.).
- Участь Погребець Н.О. у Всеукраїнському проєкті "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність".
- Участь у Міжнародних та Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах "Лелека", "Левеня", "Колосок".
2019-2020 навчальний рік
- Обласний національно-патріотичний захід "Я - патріот", що проходив з 25-27 вересня у м. Десна чернігівської області. Команда школи зайняла шосте командне місце, а індивідуально - Іващенко Сергій зайняв ІІІ місце у підтягуванні на перкладині.
- Обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року" (керівник - Погребець Н.О., учасник - Астапенко Дар’я, учениця 9 класу). Результат - І місце.
- Щорічна заочна Всеукраїнська акція "День зустрічі птахів" (номінація "Найкращий організатор біологічних свят". Учасник - Ходот Валентина Михайлівна). Результат - І місце.