Результативність участі здобувачів освіти у всеукраїнських, обласних етапах інтелектуальних конкурсів

2022-2023 навчальний рік

  1. Конкурс "Мальовані річки нашого краю"
    Малюнки в Деснянський БУВР (керівник Уколенко С.Д.)
    І група Уколенко Вероніка - 1 клас
    ІІ група Уколенко Тетяна - 9 клас
  2. Конкурс "Моя батьківщина - Україна" (керівник - Сокол Г.С.)
    Ковпинець Анастасія - 7 клас
  3. "Молодь! Армія! Країна!" (керівник - Сокол Г.С.,Самарська Ю.С.)
  4. Акція "Щаслива лапа. ІІІ Міжнародний урок доброти" (Король Н.О., Пилипенко Т.І., Кошіль О.Г., Ходот В.М.)
  5. Конкурс від ювенальної поліції "Безпека країни" (Король Н.О.)
  6. Конкурс "Листівка на передову" (керівник - Уколенко С.Д., Короткіна Ю.П.)
  7. ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
    І місце — Уколенко Тетяна учениця 9 класу
    ІІІ місце — Сокол Вікторія учениця 11 класу
  8. ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    І місце — Сокол Вікторія учениця 11 класу
    ІІ місце — Дудар Маргарита учениця 11 класу
    ІІ місце — Мегей Богдана учениця 4 класу
    ІІІ місце — Фоторанчук Марія учениця 7 класу
    ІІІ місце — Неживець Дар’я учениця 5класу
  9. Участь у МАН (керівник - Бібік В.В.)
    Диплом ІІІ ступеня — Сокол Вікторія учениця 11 класу

2021-2022 навчальний рік

  1. Акція "П’ять картоплин"
  2. Акція "Монетки дітям"
  3. Участь у конкурсі "Дні європейської спадщини"
  4. Конкурс логотипу "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" (керівник - Сокол Г.С., Самарська Ю.С.)
  5. Фотоконкурс "Фотомить у Мезинському НПП" (керівник - Сокол Г.С.)
    переможець - Роговець Тетяна, 8 клас
  6. Акція Мезинського НПП "Піклуємося про птахів взимку"
    переможці - Ткаченко Крістіна, Ліксман Євген (7 клас)
  7. Акція Мезинського НПП "Не рубай ялинку"
    ІІ місце - другий клас (керівник -Король Н.О.)
    ІІ місце - гурток "Дитячі фантазії" (керівник Сокол Г.С.)
  8. Конкурс малюнка "Охорона праці - очима дітей" (керівник Уколенко С.Д.)
  9. Конкурс "Лідер року" - Обласна рада старшокласників.
  10. "Підтримай дитину"
  11. "Війна очима дітей"
  12. Конкурс Мезинського НПП "Тендітна посмішка весни"
  13. Конкурс від телеграм-каналу "Підтримай дитину" "Подарунок Україні"
    Сокол Дарина (1 клас)
    Роговець Тетяна (7 клас)
  14. Конкурс "Війна очима дітей" (керівник Сокол Г.С.)
    Горова Ольга (9 клас)
    Чепурна Валентина (9 клас)
  15. Конкурс "Збережемо первоцвіти"
    І місце - гурток "Чарівна палітра"
    І місце - Уколенко Т.В. (8 клас)
    ІІ місце - Роговець Т.О. (7 клас)
    ІІІ місце - Ковпинець А.Ф. (6 клас)
  16. Районний етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка
    ІІІ місце - Роговець Тетяна (7 клас)
    ІІ місце - Симоненко Анастасія (9 клас)
    ІІІ місце - Сокол Вікторія (10 клас)
  17. Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
    ІІ місце - Корнієнко Ірина (6клас)
    ІІІ місце - Горова Ольга (9 клас)
  18. Конкурс «Об’єднаймось, брати мої!»
    І місце - Кошіль Дарина (6 клас)
    ІІІ місце - Черевайко Кирило ( 5 клас)

2020-2021 навчальний рік

  1. Участь у Всеукраїнському челенджі "Я люблю українську хустку"
  2. Участь у Всеукраїнському Форумі Національної дитячої ради, консультативно-дорадчого органу лідерів шкільного самоврядування під гаслом "COVID-19 нас не зупинить" - голова учнівського самоврядування Сокол Вікторія та заступник Ященко Олексій, керівник центру "Феміда" Дудар Маргарита.
  3. Участь у 25-й сесії обласної ради старшокласників Чернігівської області.
  4. Участь у Всеукраїнському офлайн/онлайн Форумі лідерів учнівського самоврядування "Ми - лідери, наш голос важливий!".
  5. Участь команди школи "Лицарі духу" у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл("Джура")" у 2021 році в online-режимі (керівник - Куліш О.С., виховник - Погребець Н.О.). Конкурс "Ватра" за темою "Україна назавжди". Конкурс строю та маршової пісні "Впоряд".
  6. Участь команди школи "Сіверські дослідники" у обласному етапі Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців в online-режимі (керівник - Катренко Н.Г., заступник керівника - Мисік К.О.), номінація "Обряди рідного краю". "Андріївські вечорниці".
  7. Участь голови Ради учнівського самоврядування "Республіка Любокрай", керівника команди лідерів "Респект" Сокол Вікторії у ІІ (відбірковому, заочному) етапі обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року". Результат - перше місце у номінації "Процвітання нашого міста (селища) в руках громади".
  8. Участь здобувачів освіти у XV Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Мої права".
  9. Участь у Всеукраїнському проєкті серед учнівської молоді "Мішечок".
  10. Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей - 2021" (вчитель Мисік К.О.).
  11. Участь Погребець Н.О. у Всеукраїнському проєкті "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність".
  12. Участь у Міжнародних та Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах "Лелека", "Левеня", "Колосок".

2019-2020 навчальний рік

  1. Обласний національно-патріотичний захід "Я - патріот", що проходив з 25-27 вересня у м. Десна чернігівської області. Команда школи зайняла шосте командне місце, а індивідуально - Іващенко Сергій зайняв ІІІ місце у підтягуванні на перкладині.
  2. Обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року" (керівник - Погребець Н.О., учасник - Астапенко Дар’я, учениця 9 класу). Результат - І місце.
  3. Щорічна заочна Всеукраїнська акція "День зустрічі птахів" (номінація "Найкращий організатор біологічних свят". Учасник - Ходот Валентина Михайлівна). Результат - І місце.
Кiлькiсть переглядiв: 587