Дитячо-юнацька організація "Республіка Любокрай"

Прапор

Республіка "Любокрай" - самостійна, добровільна шкільна організація створена для всебічного і гармонійного розвитку особистості, національно-патріотичного виховання та самовиховання школярів, становлення громадян України, майбутніх будівників багатої, сильної і процвітаючої держави.

Мета /Files/images/18.jpgСокол Вікторія - лідер учнівського самоврядування

Формування і розвиток ініціативної, соціально-активної, гуманної особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, любові до України та рідного краю, його природи, історії, культури, звичаїв та традицій, шани і поваги до дорослих, ровесників, молодших товаришів; розширення діапазону діяльності дорослих і дітей - членів єдиного колективу, можливості їх співдружності, творчого пошуку, ініціативи.

Вищий орган влади

Вищим органом влади Республіки Любокрай є Учнівська Конференція, яка збирається не менше двох разів на рік (вересень, травень).

Учнівська конференція затверджує кількісний і персональний склад Ради Республіки Любокрай.

Затверджує звіти голови Ради Республіки Любокрай, голів рад Країн, керівників Центрів, інших органів, що входять до складу Ради.
Приймає обов'язкові до виконання рішення, що стосуються діяльності Ради Республіки.
Приймає рішення рекомендаційного характеру, щодо покращення освітнього процесу в школі.

Рада Республіки Любокрай

Рада Республіки - вищий виконавчий орган учнівського самоврядування.

До складу Ради входять найактивніші, дисципліновані учні 5-11 класів, які користуються в дитячому колективі авторитетом і довірою, і лідери Країни Барвінкової.

Для успішної організації роботи Ради с творюються Центри, які займаються певною сферою діяльності учнівського колективу школи. Діяльність Центрів, їх кількість і назви визначаються учнівським самоврядуванням, за погодженням з дирекцією школи./Files/images/respublka_lyubokray/26.jpgОрганізація дозвілля

Структура Ради Республіки "Любокрай"

- навчально-пізнавальний центр "Інтелект"
- центр правовиховної роботи "Право і обов’язок"
- центр суспільно-корисної діяльності "Чистота і порядок"
- центр доброчинних справ "Волонтер"
- центр творчого розвитку "Вогник"
- спортивно-оздоровчий центр "Спортсмен"
- центр національного відродження "Духовність"
- прес-центр
- рада керівників (лідерів) Країн Республіки Любокрай
- рада голів класів "Лідер"

Форми роботи

Враховуючи потреби школи, інтереси і запити школярів, Рада Республіки складає план роботи на півріччя, визначає перспективні напрямки роботи учнівського колективу, заслуховує звіти творчих груп, інших об’єднань Центрів Ради, організовує рейди-перевірки, заслуховує і приймає рішення щодо злісних порушників навчальної і трудової дисципліни, учнів, які вчинили правопорушення, невстигаючих учнів, обговорює інші складні випадки у житті колективу.

/Files/images/respublka_lyubokray/13.jpgПроведення заходів

Рада Республіки організовує зустрічі з ветеранами, відомими і цікавими людьми, засідання у класах, випуск газет, блискавок, інформаційних вісників, проводить огляди роботи активу, рад країн, Центрів, інших творчих об’єднань, вивчає і запроваджує в роботу передовий педагогічний досвідорганізації шкільного самоврядування, організовує та проводить загальношкільні вечори, лінійки, різні конкурси, свята, змагання.

/Files/images/respublka_lyubokray/004.jpgЗасідання Ради Республіки

Кiлькiсть переглядiв: 147